czapka yyy yellow yarny yak czapka krakowskie obwarzanki ręcznie robiona na drutach z pomponem z futra naturalnego pochodzącego z recyklingu (3)

Chatka z piernika

Ewa zrobiła z babcią Marysią domek z piernika przed świętami Bożego narodzenia. Od razu miałam ją przed oczami w czerwonej czapce Krakowskie obwarzanki z szafirowym pomponem z futra naturalnego pochodzącego z recyklingu, trzymającą w ręku z dumą ten śliczny domek. To było proste skojarzenie i cieszę, że udało mi się uwiecznić dzieło Ewy w taki sposób. Kalinka przybiegła do nas w swojej koronie. Pasuje do świątecznego klimatu.

czapka yyy yellow yarny yak czapka krakowskie obwarzanki ręcznie robiona na drutach z pomponem z futra naturalnego pochodzącego z recyklingu (1) czapka yyy yellow yarny yak czapka krakowskie obwarzanki ręcznie robiona na drutach z pomponem z futra naturalnego pochodzącego z recyklingu (2) czapka yyy yellow yarny yak czapka krakowskie obwarzanki ręcznie robiona na drutach z pomponem z futra naturalnego pochodzącego z recyklingu (3) czapka yyy yellow yarny yak czapka krakowskie obwarzanki ręcznie robiona na drutach z pomponem z futra naturalnego pochodzącego z recyklingu (4) czapka yyy yellow yarny yak czapka krakowskie obwarzanki ręcznie robiona na drutach z pomponem z futra naturalnego pochodzącego z recyklingu (5) czapka yyy yellow yarny yak czapka krakowskie obwarzanki ręcznie robiona na drutach z pomponem z futra naturalnego pochodzącego z recyklingu yyy yellow yarny yak pompon z futra naturalnego pochodzącego z recyklingu